Zoriana – Znane Osoby o Imieniu Zoriana

Imię Zoriana jest bardzo popularne wśród znanych osób. Jest to imię pochodzenia greckiego, które oznacza „złoty” lub „złocisty”. Wiele znanych osób ma to imię i są one związane z różnymi dziedzinami życia, takimi jak muzyka, sport, film i telewizja. Kto są Ci ludzie?

Zoriana Cherepanova

Zoriana Cherepanova jest rosyjskim piosenkarzem popowym. Urodziła się w Moskwie w 1991 roku i od najmłodszych lat interesowała się muzyką. W wieku 16 lat wygrała pierwszy konkurs muzyczny i od tego czasu jej kariera muzyczna tylko rosła. Obecnie jest jedną z najbardziej popularnych piosenkarek w Rosji.

Zoriana Pyshnenko

Zoriana Pyshnenko jest ukraińskim sportowcem, który specjalizuje się w skokach narciarskich. Urodziła się w 1994 roku i od najmłodszych lat interesowała się sportem. W 2013 roku została mistrzynią Ukrainy w skokach narciarskich i od tego czasu jej kariera sportowa tylko rosła. Obecnie jest jedną z najbardziej utytułowanych skoczek narciarskich na Ukrainie.

Zoriana Skaletska

Zoriana Skaletska jest ukraińskim aktorem filmowym i telewizyjnym. Urodziła się w 1986 roku i od najmłodszych lat interesowała się aktorstwem. W 2008 roku zadebiutowała na dużym ekranie i od tego czasu jej kariera aktorska tylko rosła. Obecnie jest jedną z najbardziej popularnych aktorek na Ukrainie.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *