Zoe – znane osoby noszące to imię

Imię Zoe jest bardzo popularne wśród gwiazd i celebrytów. Jest to starożytne greckie imię, które oznacza „życie” lub „żywotność”. Wielu sławnych ludzi nosi to imię, a każdy z nich ma swoje własne unikalne historie i osiągnięcia.

Zoe Saldana

Zoe Saldana jest amerykańską aktorką, która słynie z ról w takich filmach jak „Avatar”, „Star Trek” i „Guardians of the Galaxy”. Urodziła się w Nowym Jorku w 1978 roku i od tego czasu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Hollywood. Otrzymała nominację do Oscara za swoją rolę w filmie „Avatar” i była pierwszym Latynosem, który otrzymał nominację do tej prestiżowej nagrody.

Zoe Kravitz

Zoe Kravitz jest amerykańskim aktorem, muzykiem i modelką. Urodziła się w 1988 roku w Los Angeles i jest córką Lenny’ego Kravitza i Lisa Bonet. Wystąpiła w takich filmach jak „Mad Max: Fury Road”, „Fantastic Beasts and Where to Find Them” oraz serialu HBO „Big Little Lies”. Jest również członkinią grupy muzycznej Lolawolf.

Zoe Kazan

Zoe Kazan jest amerykańskim scenarzystą, producentem i aktorem. Urodziła się w 1983 roku w Los Angeles i od tego czasu pojawiła się w takich filmach jak „The Big Sick”, „Ruby Sparks” oraz serialu HBO „Barry”. Otrzymała nominację do Oscara za swoje scenariusze do filmu „The Big Sick” oraz do Złotego Globu za swoje role w filmach „Ruby Sparks” i „What If?”.

Zoe Ball

Zoe Ball jest brytyjskim prezenterem telewizyjnym i radiowym. Urodziła się w 1970 roku w Blackpool i od tego czasu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na brytyjskim ekranie telewizyjnym. Pracowała dla BBC Radio 1 przez ponad 20 lat, prowadząc programy takie jak The Radio 1 Breakfast Show oraz Strictly Come Dancing It Takes Two.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *