Złota – Imię Noszone przez Znane Osoby

Imię Złota jest bardzo popularne wśród znanych osobistości. Jest to imię, które ma swoje korzenie w starożytnym świecie i jest uważane za szlachetne i piękne. Wielu ludzi decyduje się na nadanie swoim dzieciom tego imienia, aby podkreślić ich szlachetność i piękno. Istnieje wiele znanych osób noszących to imię, a poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Zlata Mangafic

Zlata Mangafic jest chorwackim piosenkarzem, który odniósł sukces w swojej karierze muzycznej. Urodziła się w Sarajewie i od dziecka interesowała się muzyką. Jej pierwszy album „Zlata” ukazał się w 2002 roku i od tego czasu jej kariera muzyczna tylko rosła. Obecnie jest jedną z najbardziej znanych chorwackich artystek.

Zlata Filipovic

Zlata Filipovic to boska autorka, która urodziła się w Sarajewie w 1981 roku. Jej autobiografia „Moje życie podczas wojny” opisuje jej doświadczenia podczas trwania wojny domowej w Bośni i Hercegowinie. Książka ta stała się bestsellerem na całym świecie i była tłumaczona na kilka języków. Została również sfilmowana i doceniona przez liczne organizacje międzynarodowe.

Zlata Ognevich

Zlata Ognevich to ukraińska piosenkarka, która reprezentowała Ukrainę na Konkursie Piosenki Eurowizji 2013. Wygrała tam trzecie miejsce ze swoim utworem „Gravity”. Od tego czasu jej popularność stale rosła, a ona sama stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci na Ukrainie.

Zlata Razdolina

Zlata Razdolina to rosyjska aktorka filmowa i telewizyjna, która urodziła się w Moskwie w 1982 roku. Wystąpiła w kilku filmach i serialach telewizyjnych, ale jej najbardziej znanym dziełem jest serial „Kamenskaya”, gdzie gra głównego bohatera – Nastya Kamenskaya. Serial ten był bardzo popularny na całym świecie i sprawił, że Zlata stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci Rosji.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *