Viviana – znane osoby o tym imieniu

Imię Viviana jest bardzo popularne wśród kobiet na całym świecie. Jest to pochodzące z języka łacińskiego imię, które oznacza „żywy” lub „żywotny”. Wielu sławnych ludzi ma to imię, a niektórzy z nich stali się szczególnie znani.

Viviana Gibelli

Viviana Gibelli jest venezuelskim prezenterką telewizyjną i producentką filmową. Urodziła się w Caracas w 1975 roku i od dziecka interesowała się mediami. Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Centralnej Wenezueli rozpoczęła karierę w telewizji, gdzie pracowała jako prezenterka i producentka programów informacyjnych. Obecnie prowadzi program „Viviana Show”, który emitowany jest w kilku krajach Ameryki Południowej.

Viviana Volpicelli

Viviana Volpicelli jest włoskim aktorkiem i modelką. Urodziła się we Włoszech w 1981 roku i od dziecka interesowała się aktorstwem. Po ukończeniu szkoły teatralnej rozpoczęła karierę aktorską, grając główne role w kilku filmach i serialach telewizyjnych. Ostatnio można było ją zobaczyć w serialu „Gomorra” oraz w filmie „The Wolf of Wall Street”.

Viviana Ortiz

Viviana Ortiz jest portorykańskim aktorem i piosenkarzem. Urodziła się na Portoryko w 1985 roku i od dziecka interesowała się muzyką. Po ukończeniu szkoły muzycznej rozpoczęła karierę muzyczną, nagrywając swoje pierwsze albumy. Obecnie można ją usłyszeć na różnych stacjach radiowych na całym świecie.

Viviana Serna

Viviana Serna jest kolumbijskim aktorem i producentem filmowym. Urodziła się w Bogocie w 1979 roku i od dziecka interesowała się filmem. Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Kolumbijskim rozpoczyna karierę aktorską, grając główne role w kilku filmach i serialach telewizyjnych. Obecnie można jes widzieć gościnne role w serialu „Narcos” oraz produkuje filmy dokumentalne.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *