Sabrina – znane osoby o tym imieniu

Imię Sabrina jest bardzo popularne wśród znanych osób. Wiele z nich odniosło sukces w swojej dziedzinie, a ich historie są inspirujące. Przyjrzyjmy się bliżej kilku z nich.

Sabrina Bryan

Sabrina Bryan jest amerykańską aktorką, piosenkarką i tancerką. Zasłynęła jako członkini grupy The Cheetah Girls, która wystąpiła w trzech filmach Disney Channel. Poza tym Sabrina ma na swoim koncie role w serialach telewizyjnych, takich jak „Dancing with the Stars” i „The Bold and the Beautiful”. Jest również autorką książki „Princess of Gossip”.

Sabrina Carpenter

Sabrina Carpenter to amerykańska piosenkarka i aktorka. Zasłynęła dzięki roli Maya Hart w serialu Disney Channel „Girl Meets World”. Wystąpiła również w filmach „The Hate U Give” i „Adventures in Babysitting”. Sabrina ma na swoim koncie trzy albumy studyjne: „Eyes Wide Open”, „Evolution” i „Singular: Act I”.

Sabrina Sato

Sabrina Sato jest brazylijską prezenterką telewizyjną, modelką i celebrytką. Zasłynęła dzięki udziałowi w programie rozrywkowym Rede Globo „Pânico na TV”. Od tego czasu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci telewizji brazylijskiej. Sabrina ma na swoim koncie liczne nagrody, m.in. Latin Grammy Award oraz Emmy International.

Sabrina Salerno

Sabrina Salerno to włoska piosenkarka, modelka i aktorka. Zasłynęła dzięki przebojom takim jak „Boys (Summertime Love)”, „Hot Girl” i „All of Me”. Wystapiła również w kilku filmach, m.in. „Fuga di cervelli” i „Tutta colpa di Freud”. Sabrina była również twarz marki modowej Guess.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *