Olivia – Znane Osoby o Imieniu Olivia

Olivia jest popularnym imieniem dla dziewczynek, które pochodzi z łacińskiego słowa „oliva” oznaczającego oliwkę. Imię to ma wiele znanych osób, które odnoszą sukcesy w różnych dziedzinach. Wśród nich są aktorzy, piosenkarze, modelki i inne osoby publiczne.

Olivia Wilde

Olivia Wilde jest amerykańską aktorką i producentką filmową. Wystąpiła w takich filmach jak „Tron: Dziedzictwo”, „Cowboys & Aliens” i „Her”. Jest też producentem filmu „Booksmart”. Poza tym jest ambasadorką UNICEF i wspiera różne organizacje charytatywne.

Olivia Newton-John

Olivia Newton-John jest australijskim piosenkarzem, autorem tekstów i aktorem. Jej najbardziej znane utwory to „Physical”, „Hopelessly Devoted to You” i „You’re the One That I Want”. Wystąpiła także w filmie muzycznym Grease z Johnem Travoltą. Jest też aktywnym członkiem organizacji charytatywnych.

Olivia Munn

Olivia Munn jest amerykańskim aktorem, prezenterem telewizyjnym i modelem. Występowała w takich serialach jak The Newsroom, The Daily Show i X-Men: Apocalypse. Jest też twarzą marki L’Oréal Paris. Poza tym angażuje się w różne akcje charytatywne.

Olivia Palermo

Olivia Palermo jest amerykańskim modelem, influenserem i projektantem mody. Była twarzą marki Carolina Herrera i była gospodynią programu Project Runway All Stars. Poza tym angażuje się w różne akcje charytatywne.

Inne Znane Osoby o Imieniu Olivia

Innymi znanymi osobami o imieniu Olivia są: Olivia Holt – amerykańska aktorka; Olivia Cooke – brytyjska aktorka; Olivia Rodrigo – amerykańska piosenkarka; Olivia Culpo – amerykańska modelka; Olivia Colman – brytyjska aktorka; oraz Olivia Jade Giannulli – amerykańska influencerka.

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *