Nicole – Znane Osoby o tym Imieniu

Imię Nicole jest bardzo popularne wśród znanych osób. Jest to imię francuskie, które oznacza „ludzką prawość”. Wielu sławnych ludzi ma to imię i wszyscy mają swoje unikalne historie. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Nicole Kidman

Nicole Kidman jest australijską aktorką, producentką filmową i modelką. Urodziła się 20 czerwca 1967 roku w Honolulu na Hawajach. Zaczynała swoją karierę w 1983 roku, gdy zagrała w filmie „Bush Christmas”. Od tego czasu jej kariera nabrała tempa i stała się jedną z najbardziej utytułowanych aktorek na świecie. Wystąpiła w takich filmach jak „Moulin Rouge!”, „The Hours” i „Australia”. Otrzymała również Oscara za swoje role w filmach „The Hours” i „The Reader”.

Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger jest amerykańskim piosenkarzem, autorem tekstów, tancerką i aktorką. Urodziła się 29 czerwca 1978 roku w Honolulu na Hawajach. Zaczynała swoją karierę muzyczną w 2001 roku, gdy dołączyła do grupy The Pussycat Dolls. Grupa ta stała się bardzo popularna i odniosła sukces na całym świecie. Nicole również odniosła sukces jako solowa artystka, nagrywając takie hity jak „Don’t Hold Your Breath” i „Right There”.

Nicole Richie

Nicole Richie jest amerykańskim aktorem, producentem telewizyjnym i projektantem mody. Urodziła się 21 września 1981 roku w Berkeley w Kalifornii. Zaczynała swoje życie jako dziecko gwiazd muzyki pop Lionel Richie’ego i Brenda Harvey-Richiego. Zaczynała swoje życie publiczne jako gospodyni programu telewizyjnego „The Simple Life” z Paris Hilton. Od tego czasu stała się bardzo popularna i uznana zarówno z powodu jej talentu aktorskiego, jak i stylu modowego.

Nicole Polizzi

Nicole Polizzi jest amerykańskim celebrytą, autorką książek i prezenterką telewizyjną. Urodziła się 5 listopada 1987 roku w Santiago de Chile. Zaczynała swoje życie publiczne w 2009 roku, gdy po raz pierwszy pojawiła się na ekranach telewizorów w programie MTV „Jersey Shore”. Program ten stał się bardzo popularny i Nicole stała się szeroko rozpoznawalna na całym świecie.

Nicole Brown Simpson

Nicole Brown Simpson była amerykańskim celebrytami, która urodziła się 19 maja 1959 roku w Frankfurt nad Menem we Wschodniej Niemczech. Było to drugie małżeństwo jej ojca ze starszym mieszkańcem Los Angeles Robertem Latham Brownem Jr., który adoptował Nicole po ukończeniu siedmiu lat. Nicole bywa czasami mylona ze swoim mocno związanym z niema mianem Nicole Brown Simpson – ofiarom brutalnego morderstwa popełnionego przez jej bylego miaza OJ Simpsona.

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *