W

Wiktoria na wesoło

Nie ma chyba Wiktorii, która grzeszyłaby pracowitością. Z reguły każda kobieta nosząca to imię to totalny leń. Co za tym idzie? Nie ma ochoty na pojęcie jakiejkolwiek pracy, a całe dnie spędza przed telewizorem. Owszem, czasami przegląda ogłoszenia o pracę w gazetach i w Internecie, jednak każde z nich odrzuca, uważając, że żadna z ofert nie jest jej godna. I to nic, że edukację kończy z reguły na etapie gimnazjum.

Jest jednak bardzo kreatywna – aby nie musieć opuszczać wygodnego miejsca przed telewizorem, wymyśliła urządzenie podające jej pilota i wszelkiego rodzaju używki, które każda Wiktoria naprawdę uwielbia. Łyka wszystkie prochy, które ma w zasięgu ręki. Ich nadmiar sprawia, że zazwyczaj nie do końca wie, co się z nią dzieje, jednak świetnie się maskuje. Zdradzają ją jedynie nadmiernie zwężone lub rozszerzone źrenice. Spotykając Wiktorię, patrz jej więc przed rozmową bardzo uważnie prosto w oczy.

Mianem wiktorii bardzo często określa się zwycięstwo, jednak osoba, która nosi to imię, bardzo rzadko odnosi jakiekolwiek sukcesy, chociaż niewątpliwie je lubi.

6 komentarzy

  1. Wiktoria 17 grudnia 2012
  2. Wiktoria=NIE 25 października 2013
  3. Wika 16 listopada 2013
  4. Nataalia 17 października 2014
  5. Wika 18 października 2014
  6. mateusz 16 stycznia 2021

Add Comment