T

Tomasz na wesoło

Tomasz to osoba niezwykle ekscentryczna. Wmawia wszystkim, że jest kierownikiem, dzięki czemu czuje się lepszy od innych. Nigdy nie ustalono jednak, czym lub kim kieruje.

Nieustannie opowiada o swoich sercowych podbojach, których w rzeczywistości nie może być wiele – nawet na wyjście do kina nie może znaleźć chętnych. Najczęściej płaci dziewczynie swojego przyjaciela, by poświęciła mu chwilkę i poszła z nim na obiad do rodziców . Jest strasznym maminsynkiem, do czterdziestki mieszka z rodzicami.

Uważa się go z reguły za przystojniaka. Choć nigdy się do tego nie przyzna, wstaje 3 godziny wcześniej, by należycie ułożyć swoje włosy. Co więcej, Tomasz zawsze ma przy sobie białą chusteczkę lub ściereczkę, nie może bowiem pozwolić, by na jego butach, znajdował się chociaż najmniejszy pyłek. Dlatego też często możesz spotkać Tomasza w jakimś zacisznym kącie, gdzie może doczyścić błyszczące już buciki. Idealny zawód dla Tomasza to konsultant telefoniczny, dający mu możliwość nieustannego opowiadania ludziom niestworzonych historii.

One Response

  1. Angelika Przebśkiewicz 19 listopada 2013

Add Comment