K

Karol na wesoło

Karol jest osobą niebywale poukładaną. Codziennie rano wstaje wcześniej, by upewnić się, że jego długopisy poukładane są w odpowiedni sposób – od najciemniejszego do najjaśniejszego koloru. Jego pedantyczność utrudnia życie wszystkim.

Rodzice nie mogą podać obiadu w normalny sposób – Karol najpierw musi poukładać sztućce oraz wybrać odpowiednią zastawę. Wynika to przede wszystkim z faktu, że Karol chce zostać zauważony i pragnie zaspokoić potrzeby wszystkich dokoła.

Kiedy jednak próbuje się wytłumaczyć Karolowi, że jego zachowanie nikomu nie przynosi pożytku, ten zamyka się w pokoju na długie dni, nie wychodząc z niego i uważając się za cierpiącego Wertera, którego nikt nie rozumie.

Karol spod znaku Barana pochłania ogromne ilości cukierków – każdego dnia musi zjeść przynajmniej tuzin krówek czy paczkę zozoli.
Ma to wpływ na jego zęby, niestety niezbyt pozytywny, w związku z tym Karol przynajmniej dwa razy w tygodniu uczęszcza do dentysty. W sumie jest to jego najlepszy przyjaciel. Idealny zawód dla Karola to laborant.

Add Comment