Miya – Znane Osoby o Imieniu Miya

Imię Miya jest bardzo popularne w Japonii, a także w innych krajach. Można je znaleźć w różnych kulturach i językach, od chińskiego po angielski. Oznacza ono „miłość” lub „piękno”. Wiele znanych osób ma to imię, a niektóre z nich są szczególnie znane na całym świecie.

Miya Cech

Miya Cech jest amerykańskim aktorem i producentem filmowym. Urodził się w Los Angeles w Kalifornii i ukończył Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles. Wystąpił w kilku filmach, takich jak „The Social Network”, „The Hunger Games: Mockingjay Part 1” i „Spider-Man: Homecoming”. Jest również producentem filmu „The Maze Runner”.

Miya Ando

Miya Ando jest japońskim artystą malarzem i twórcą instalacji sztuki. Urodziła się w Japonii, ale dorastała w Stanach Zjednoczonych. Jej prace są prezentowane na całym świecie, a jej instalacje można zobaczyć m.in. w Nowym Jorku, Tokio i Paryżu. Jej prace skupiają się na tematach takich jak medytacja, spokój i piękno natury.

Miya Kato

Miya Kato jest japońskim piosenkarzem popowym i aktorstwem. Urodziła się w Tokio i od dziecka interesowała się muzyką. Wystąpiła w kilku serialach telewizyjnych i filmach oraz nagrała kilka albumów solowych. Jej utwory szybko stały się popularne w Japonii i innych krajach azjatyckich.

Miya George

Miya George to indyjska aktorka filmowa pochodzenia syryjsko-malajalamu. Urodziła się w Kerala i ukończyła studia na Uniwersytecie Mahatmy Gandhi’ego w Kochi. Wystąpiła w kilku filmach tamilskich, telugu i malajalam, a także serialu telewizyjnym „Kumkumapoovu”.

Miya Muqi

Miya Muqi to chińska aktorka filmowa pochodzenia ujgurskiego. Urodziła się w Xinjiang i ukończyła studia na Uniwersytecie Teatralnym Centralnego Instytutu Kultury Chińskiej. Wystąpiła głównie we filmy akcji, takie jak „The Four 2”, „Dragon Blade” i „League of Gods”.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *