Mija – znane osoby noszące to imię

Mija jest pięknym i rzadko spotykanym imieniem, które nosi wiele znanych osób. Imię Mija pochodzi od hebrajskiego słowa „miya”, co oznacza „woda” lub „źródło”. Jest to popularne imię dla dziewczynek na całym świecie, ale także wielu mężczyzn ma to imię. Oto kilka znanych osób noszących imię Mija.

Mija Kwon

Mija Kwon jest amerykańskim piosenkarzem i autorem tekstów. Urodziła się w Los Angeles i wystąpiła w programach telewizyjnych, takich jak The Voice i American Idol. Jej debiutancki album, „The Beginning”, ukazał się w 2016 roku i był bardzo dobrze przyjęty przez krytyków muzycznych. W 2017 roku Mija Kwon została nominowana do nagrody Grammy za swoje utwory.

Mija Martina

Mija Martina jest hiszpańskim aktorem i reżyserem filmowym. Urodził się w Madrycie i studiował na Uniwersytecie Complutense de Madrid. Jego pierwszy film, „La Vida es un Sueño”, został nominowany do Złotego Niedźwiedzia na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie w 2014 roku. Od tego czasu Mija Martina stał się jednym z najbardziej cenionych hiszpańskich reżyserów.

Mija Kim

Mija Kim jest południowokoreańskim aktorem i producentem filmowym. Urodził się w Seulu i studiował na Uniwersytecie Yonsei. Jego pierwszy film, „My Sassy Girl”, był hitem kasowym w 2001 roku i przyniósł mu międzynarodowe uznanie. Od tego czasu Mija Kim stał się jednym z najbardziej cenionych południowokoreańskich aktorów.

Mija Lee

Mija Lee jest amerykańskim pisarzem i autorem książek dla dzieci. Urodziła się w Nowym Jorku i studiowała literaturę angielską na Uniwersytecie Columbia. Jej pierwsza książka, „The Magic of Mija”, ukazała się w 2015 roku i była bardzo dobrze przyjęta przez czytelników na całym świecie. Od tego czasu Mija Lee napisała kilka innych bestsellerów.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *