Miia – znane osoby o tym imieniu

Imię Miia jest coraz bardziej popularne wśród dziewczynek. Jest to skrót od imion Maria i Mia, które są często używane w różnych krajach. Imię Miia jest również uważane za uniwersalne i pasuje do wielu różnych narodowości. Wiele znanych osób ma na imię Miia, a niektóre z nich są bardzo popularne.

Miia Koponen

Miia Koponen jest fińskim modelem i aktorką. Została wybrana Miss Finland 2007 i była pierwszym fińskim kandydatem do konkursu Miss Universe. Od tego czasu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w Finlandii. Poza modelingiem i aktorstwem Miia Koponen jest także ambasadorem UNICEF.

Miia Kovero

Miia Kovero jest fińskim aktorem, reżyserem i producentem filmowym. Wystąpiła w kilku fińskich filmach, takich jak „The Home of Dark Butterflies” (2008) i „Risto Räppääjä ja Yöhaukka” (2009). Otrzymała nominację do Europejskiej Nagrody Filmowej za swoje role w obu filmach. Obecnie pracuje nad swoimi nowymi projektami filmowymi.

Miia Magia

Miia Magia to finlandzka piosenkarka popowa, która ma na swoim koncie kilka przebojów. Jej debiutancki album „Kunnes Kaikki Palaa” ukazał się w 2011 roku i odniósł duży sukces. Piosenki Miia Magii są często grane w radiu i telewizji, a ona sama stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci muzycznych w Finlandii.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *