Kto Są Ci Ludzie o Imieniu Melody?

Osoby o imieniu Melody są znane na całym świecie. Są one wyjątkowe i mają wiele do zaoferowania. Wśród nich są artyści, aktorzy, piosenkarze, sportowcy i inne osoby publiczne. Oto kilka z nich.

Melody Thornton

Melody Thornton jest amerykańskim piosenkarzem, autorem tekstów i tancerzem. Jest byłym członkiem grupy The Pussycat Dolls. Po opuszczeniu grupy rozpoczęła karierę solową i wydała swoje pierwsze albumy „P.O.Y.B.L” oraz „Sweet Vendetta”. Obecnie pracuje nad nowymi projektami muzycznymi.

Melody Gardot

Melody Gardot jest amerykańskim piosenkarzem jazzowym i autorem tekstów. Jej debiutancki album „Worrisome Heart” został wydany w 2006 roku i odniósł sukces komercyjny. Od tamtego czasu wydała trzy inne albumy: „My One and Only Thrill”, „The Absence” i „Currency of Man”.

Melody Patterson

Melody Patterson była amerykańską aktorką, która urodziła się w 1945 roku w Los Angeles. Najbardziej znana jest z roli Wrangler Jane na serialu telewizyjnym F Troop (1965-1967). Po opuszczeniu serialu pojawiła się gościnnie w kilku innych programach telewizyjnych, takich jak The Monkees (1966) czy The High Chaparral (1969). Zmarła w 2015 roku.

Melody Anderson

Melody Anderson jest kanadyjskim aktorem filmowym i telewizyjnym. Najbardziej znana jest z roli Dale Arden w filmie Flash Gordon (1980). Po tym filmie pojawiła się gościnnie w kilku innych produkcjach, takich jak Airplane II: The Sequel (1982), The Love Boat (1984) czy Night Court (1985). Obecnie mieszka w Vancouver.

Melody Haase

Melody Haase to niemiecka piosenkarka popowa i autorka tekstów. Występuje pod pseudonimem MELOVIN i ma na swoim koncie trzy albumy studyjne: „MELOVIN” (2017), „King of the World” (2018) oraz „Vinnytsia” (2020). W 2018 roku reprezentowała Ukrainę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji.

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *