Marisa – Znane Osoby o Imieniu Marisa

Marisa jest imieniem, które występuje w wielu kulturach i językach. Jest to popularne imię dla dziewczynek na całym świecie. Wśród znanych osób o tym imieniu są aktorzy, piosenkarze, sportowcy i inne osoby publiczne.

Marisa Tomei

Marisa Tomei jest amerykańską aktorką, która zdobyła Oscara za swoją rolę w filmie „My Cousin Vinny”. Od tego czasu grała w wielu filmach i serialach telewizyjnych, takich jak „The Wrestler”, „In Treatment” i „The King of Queens”. Jest również producentem filmowym i reżyserem.

Marisa Miller

Marisa Miller jest amerykańskim modelem i aktorką. Występowała w magazynach takich jak Sports Illustrated Swimsuit Issue oraz Vogue. Była również twarzą marki Victoria’s Secret. Poza tym pojawiła się w kilku filmach i serialach telewizyjnych.

Marisa Berenson

Marisa Berenson jest amerykańską aktorką i modelką. Występowała w kilku filmach, takich jak „Barry Lyndon”, „Death in Venice” i „Cabaret”. Była również twarzą marki Yves Saint Laurent. Poza tym pojawiła się w kilku programach telewizyjnych.

Marisa Ramirez

Marisa Ramirez jest amerykańskim aktorem, który najbardziej znany jest z roli Detektywa Maria Baez na serialu CBS Blue Bloods. Występowała również w innych serialach telewizyjnych, takich jak General Hospital, The Young and the Restless i Army Wives.

Marisa Coughlan

Marisa Coughlan jest amerykańskim aktorem, który najbardziej znany jest z roli Kate Moseley w filmie „Teaching Mrs. Tingle”. Występowała również w innych filmach, takich jak „Freddy Got Fingered” i „Super Troopers” oraz serialu telewizyjnym Boston Legal.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *