Imiona na wesoło: Śmieszne znaczenie imienia Marika

Marika to piękne imię, które pochodzi z języka greckiego i oznacza „światło” lub „promienie słoneczne”. Jest to popularne imię dla dziewczynek, ale ma również swoje śmieszne znaczenie. Wielu ludzi uważa, że Marika oznacza „mały pies” lub „mały szczur”.

Jednak nie wszyscy są tego samego zdania co do tego, co oznacza Marika. Niektórzy twierdzą, że oznacza ona „małego anioła” lub „małego skarbu”. Inni twierdzą, że oznacza ona „małego przyjaciela” lub „małego bohatera”. Niektórzy twierdzą nawet, że Marika oznacza „małego księcia”.

Co mówią inni?

Wielu rodziców wybiera imię Marika dla swojej córki ze względu na jego piękne znaczenie. Jednak istnieje również grupa osób, która uważa, że ma ono również śmieszne znaczenie. Większość osób uważa, że Marika oznacza „małego psa” lub „małego szczura”. Jednak niektórzy twierdzą, że oznacza ona „małego anioła” lub „małego skarbu”.

Nawet jeśli większość osób uważa, że Marika oznacza „małego psa” lub „małego szczura”, to nadal można ją wybrać jako imię dla swojej córki. Można również wybrać inne zabawne znaczenia tego imienia i sprawić, by stało się ono czymś naprawdę wyjątkowym.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *