Marcela – Znane Osoby o Imieniu Marcela: Kto jest kim?

Imię Marcela jest bardzo popularne wśród znanych osób. Jest to imię francuskie, które oznacza „młody wojownik” lub „młody bojownik”. Wielu sławnych ludzi ma to imię, a każdy z nich ma swoje własne unikalne cechy i osiągnięcia. Przyjrzyjmy się bliżej kilku z nich.

Marcela Adriana

Marcela Adriana jest argentyńskim aktorem, reżyserem i producentem filmowym. Urodziła się w Buenos Aires w 1971 roku. Wystąpiła w wielu filmach, takich jak „The Secret in Their Eyes” (2009), „Wild Tales” (2014) i „The Clan” (2015). Była również producentem filmu „The Clan”, który zdobył nominację do Oscara dla najlepszego filmu międzynarodowego.

Marcela Bovio

Marcela Bovio jest meksykańskim muzykiem i piosenkarzem. Urodziła się w Meksyku City w 1982 roku. Jest członkinią grupy muzycznej Stream of Passion, która gra muzykę symfoniczną metalową. Współpracowała również z innymi artystami, takimi jak Arjen Lucassen i Ayreon. Jej solowe albumy obejmują „My Inner Island” (2008) i „The Scent of Life” (2012).

Marcela Guevara

Marcela Guevara jest meksykańskim aktorem i reżyserem teatralnym. Urodziła się w Meksyku City w 1975 roku. Wystawiła szereg sztuk teatralnych, takich jak „La Casa de Bernarda Alba” (2005), „El Amor es un Crimen Perfecto” (2007) i „La Tempestad” (2010). Była również producentem filmu „La Tempestad” (2013).

Marcelo Burlon

Marcelo Burlon jest argentyńskim projektantem mody i dyrektorem kreatywnym marki odzieżowej Marcelo Burlon County of Milan. Urodził się w Buenos Aires w 1976 roku. Jego marka odzieżowa skupia się na ubraniach inspirowanych latynoskimi kulturami i stylami życia. Jego ubrania są noszone przez gwiazdy takie jak Rihanna, Kanye West i Kim Kardashian.

Marcelo Rebelo de Sousa

Marcelo Rebelo de Sousa jest portugalskim politykiem i prezydentem Portugalii od 2016 roku. Urodził się w Lizbonie w 1948 roku. Przed objęciem urzędu prezydenta był profesorem prawa na Uniwersytecie Lizbońskim oraz doradcą premiera Portugalii José Manuel Barroso.

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *