Malina – Znane Osoby o Imieniu Malina

Imię Malina jest bardzo popularne wśród kobiet na całym świecie. Jest to imię pochodzenia słowiańskiego, które oznacza „malinę”. W Polsce jest to jedno z najpopularniejszych imion dziewcząt, a w innych krajach takich jak Niemcy, Szwecja czy Francja również jest bardzo popularne.

Istnieje wiele znanych osób o imieniu Malina. Jedną z nich jest Malina Weissman, amerykańska aktorka i modelka. Urodziła się w Nowym Jorku i od dziecka interesowała się aktorstwem. Wystąpiła w kilku filmach i serialach telewizyjnych, takich jak „Super 8”, „Voltron: Legendary Defender” i „A Series of Unfortunate Events”.

Inna znana osoba o imieniu Malina to Malina Moye, amerykańska gitarzystka rockowa i producent muzyczny. Jest uznawana za pierwszą czarnoskórą kobietę-gitarzystkę rockową na świecie. Występowała na scenie od 2004 roku i ma na swoim koncie trzy albumy studyjne.

Kolejną znaną osobistością o imieniu Malina jest Malina Matsuri, japońska piosenkarka popowa i autorka tekstów. Zaczynała swoją karierę muzyczną w 2009 roku i od tego czasu wydała pięć albumów studyjnych oraz kilka singli.

Malina Visser – Holenderska Modelka

Kolejną znaną osobistością o imieniu Malina jest Malina Visser, holenderska modelka. Urodziła się w Amsterdamie i od dziecka interesowała się modą. Zaczynała swoje przygody z modelingiem w 2014 roku i od tego czasu pojawiła się na okładkach magazynów takich jak Vogue czy Elle.

Malina Manovici – Rumuńska Aktorka

Ostatnią znaną osobistościom o imieniu Malina jest Malina Manovici, rumuńska aktorka. Urodziła się w Bukareszcie i od dziecka interesowała się aktorstwem. Wystapiła w kilku filmach i serialach telewizyjnych, takich jak „The Whistleblower” czy „The Way Back Home”.

Jak widzimy istnieje wiele znanych osób o imieniu Malina. Sama nazwa oznacza malinowy owoc, co może symbolizować słodycz tych osób oraz ich piękno.

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *