Lisa – znane osoby noszące to imię

Imię Lisa jest bardzo popularne wśród znanych osób. Jest to imię, które kojarzy się z silnymi i odważnymi kobietami, które są w stanie osiągnąć swoje cele. Wiele znanych osób noszących to imię ma na swoim koncie wiele sukcesów.

Lisa Kudrow

Lisa Kudrow jest amerykańską aktorką, producentką i scenarzystką. Zasłynęła dzięki roli Phoebe Buffay w serialu „Przyjaciele”. Otrzymała nagrodę Emmy oraz dwukrotnie nominację do Złotego Globu. Poza tym grała w takich filmach jak „Rozmowy z bogiem”, „Analyze That” czy „Hotel Transylwania”.

Lisa Marie Presley

Lisa Marie Presley jest amerykańską piosenkarką i autorką tekstów. Jest córką Elvisa Presleya i Priscilli Presley. Występowała na scenie od 1995 roku i ma na swoim koncie trzy albumy studyjne. Jej najbardziej znane utwory to „Lights Out”, „Sinking In” oraz „Dirty Laundry”.

Lisa Rinna

Lisa Rinna jest amerykańską aktorką, prezenterką telewizyjną i autorką książek. Zasłynęła dzięki roli Billie Reed w serialu „Days of Our Lives” oraz udziale w programie reality show „The Real Housewives of Beverly Hills”. Poza tym była prowadzicielkom programu „Soap Talk” oraz gospodyni programu „Harry Loves Lisa”.

Lisa Bonet

Lisa Bonet jest amerykańskim aktorem, reżyserem i producentem filmowym. Zasłynela dzięki roli Denise Huxtable w serialu „Kosmiczna rodzina Cosby’ego” oraz roli Epiphany Proudfoot w filmie „Biały czarodziej”. Otrzymała nominacje do nagrody NAACP Image Award oraz Saturn Award.

Lisa Vanderpump

Lisa Vanderpump jest angielskim restauratorem, producentem telewizyjnym i celebrytkom. Zasłynela dzięki udziałowi w programach reality show takich jak „The Real Housewives of Beverly Hills” oraz spin-off show „Vanderpump Rules”. Poza tym prowadzi restauracje Villa Blanca i SUR.

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *