Lilli – znane osoby

Imię Lilli jest bardzo popularne wśród znanych osób. Jest to imię, które można usłyszeć w różnych dziedzinach, od aktorstwa po muzykę. Wiele z tych osób ma wielu fanów na całym świecie i są one uznawane za ikony swoich dziedzin.

Lilli Allen

Lily Allen jest angielską piosenkarką, autorką tekstów i aktorką. Zadebiutowała w 2006 roku albumem „Alright, Still”, który był bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i publiczność. Od tego czasu nagrała trzy inne albumy, które również spotkały się z pozytywnym przyjęciem. Jej utwory są często uznawane za antyestablishmentowe i sarkastyczne.

Lilli Collins

Lily Collins jest amerykańską aktorką i modelką. Zadebiutowała w 2008 roku filmem „The Blind Side” i od tego czasu grała w wielu innych produkcjach, takich jak „Love, Rosie”, „To the Bone” czy „Okja”. Ostatnio można ją było zobaczyć w serialu Netflixa „Emily in Paris”.

Lilli Reinhart

Lili Reinhart jest amerykańską aktorką, która zasłynęła dzięki roli Betty Cooper w serialu CW „Riverdale”. Grała również w filmach takich jak „Hustlers” i „Chemical Hearts”. Poza aktorstwem Lili Reinhart jest również poetką i autorką książek.

Lilli James

Lilly James jest angielskim aktorem, który zasłynął dzięki roli Lady Rose MacClare w serialu BBC „Downton Abbey”. Wystapiła również w filmach takich jak „Cinderella”, „Mamma Mia! Here We Go Again” oraz „Baby Driver”. Ostatnio można było ją ogladać w serialu Netflixa „Rebecca”.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *