Liana – Znane Osoby o Imieniu Liana

Liana jest imieniem, które występuje zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Jest to imię pochodzenia greckiego, oznaczające „wianek” lub „łańcuch”. Wiele znanych osób ma na imię Liana, a ich historie są różne i interesujące.

Liana Liberato

Liana Liberato jest amerykańską aktorką, która urodziła się w 1995 roku. Wystąpiła w wielu filmach i serialach telewizyjnych, takich jak „Trust”, „The Best of Me” i „If I Stay”. Ostatnio można było ją zobaczyć w serialu Netflixa „Tiny Pretty Things”.

Liana Finck

Liana Finck jest amerykańskim ilustratorem i pisarzem. Jej prace były publikowane w The New Yorkerze, The New York Timesie i innych magazynach. Napisała również kilka książek, w tym „A Bintel Brief: Love and Longing in Old New York” oraz „Passing for Human: A Graphic Memoir”.

Liana Kerzner

Liana Kerzner jest kanadyjskim dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym. Pracowała dla stacji telewizyjnych takich jak G4 Canada, Space Channel i MuchMusic. Obecnie prowadzi program internetowy o nazwie „Sex Nerd Sandra”.

Liana K

Liana K jest kanadyjskim producentem telewizyjnym i aktorką. Pracowała przy takich programach telewizyjnych jak „Ed & Red’s Night Party”, „The Tom Green Show” i „Robot Chicken”. Ostatnio można było ją zobaczyć w serialu Netflixa „The Umbrella Academy”.

Liana Badr

Liana Badr to syryjsko-palestyńska pisarka i reżyserka filmowa. Jej filmy były pokazywane na festiwalach filmowych na całym świecie, a jej powieści są cenione za swoje piękne opisy miasta Damaszek. Ostatnio napisała powieść pt. „The Lady from Damascus”.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *