Lea – znane osoby

Imię Lea jest bardzo popularne wśród kobiet na całym świecie. Jest to imię hebrajskie, które oznacza „lwica” lub „silna”. Wielu sławnych ludzi ma to imię, a niektórzy z nich stali się szczególnie znani.

Lea Michele

Lea Michele jest amerykańską aktorką i piosenkarką, która zyskała sławę dzięki roli Rachel Berry w serialu telewizyjnym Glee. Poza tym wystąpiła w filmach takich jak New Year’s Eve i Scream Queens. Ma również kilka albumów studyjnych, w tym Louder i Places.

Lea Seydoux

Lea Seydoux jest francuską aktorką, która zyskała sławę dzięki roli Adele w filmie Blue Is the Warmest Color. Wystąpiła również w Mission Impossible: Ghost Protocol, Spectre i The Grand Budapest Hotel. Otrzymała nominację do Oscara za swoje role w Grand Budapest Hotel i Blue Is the Warmest Color.

Lea Thompson

Lea Thompson jest amerykańską aktorką, reżyserką i producentką filmową. Zyskała sławę dzięki roli Lorraine Baines McFly w serii Back to the Future. Wystąpiła również w filmach takich jak Howard the Duck, Some Kind of Wonderful i The Beverly Hillbillies.

Lea Salonga

Lea Salonga jest filipińskim piosenkarzem i aktorem, który zyskał sławę dzięki roli Kim w musicalu Miss Saigon. Wystapił również w Les Miserables oraz Aladdin. Był pierwszym azjatyckim artystom, który otrzymał nagrodę Tony Award za swoje role teatralne.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *