Kira – imię, które nosi wiele znanych osób

Imię Kira jest bardzo popularne i noszą je wiele znanych osób. Jest to imię pochodzenia greckiego, które oznacza „królowa” lub „panująca”. Imię to jest często używane w różnych kulturach i jest bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych.

Kira Knightley

Kira Knightley jest angielską aktorką, która słynie z takich filmów jak „Piraci z Karaibów”, „Love Actually” i „Pride & Prejudice”. Urodziła się w 1985 roku i od tego czasu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek na świecie. Jej imię Kira pochodzi od greckiego słowa „królowa”.

Kira Kosarin

Kira Kosarin jest amerykańską aktorką, która słynie z serialu Nickelodeon „The Thundermans”. Urodziła się w 1997 roku i od tego czasu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych młodych gwiazd telewizji. Jej imię Kira pochodzi od greckiego słowa „królowa”.

Kira Plastinina

Kira Plastinina jest rosyjskim projektantem mody, który słynie ze swojej linii ubrań dla młodych ludzi. Urodziła się w 1992 roku i od tego czasu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych projektantek mody na świecie. Jej imię Kira pochodzi od greckiego słowa „królowa”.

1/5 - (1 vote)

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *