Kayla – znane osoby o tym imieniu

Imię Kayla jest bardzo popularne wśród osób sławnych. Wiele z nich ma wielu fanów, którzy śledzą ich kariery i działalność. Kto jest kim? Oto kilka znanych osób o imieniu Kayla.

Kayla Itsines

Kayla Itsines to australijska trenerka fitness, autorka bestsellerowych programów treningowych i twórczyni aplikacji do ćwiczeń. Jej programy są uznawane na całym świecie i stały się popularne wśród milionów ludzi na całym świecie. Jest również autorką książek, współtworzy programy telewizyjne i prowadzi warsztaty motywacyjne.

Kayla Ewell

Kayla Ewell to amerykańska aktorka, która zyskała sławę dzięki roli Vicki Donovan w serialu telewizyjnym „The Vampire Diaries”. Wystąpiła również w innych produkcjach telewizyjnych, takich jak „Entourage”, „CSI: Miami” i „Crazy Ex-Girlfriend”. Poza aktorstwem Kayla jest również modelką i ambasadorką marki odzieżowej.

Kayla Collins

Kayla Collins to amerykańska modelka, prezenterka telewizyjna i aktorka. Zyskała sławę dzięki swojej roli w serialu MTV „The Hills”. Wystąpiła również w filmach, takich jak „American Pie Presents: The Book of Love” oraz „The House Bunny”. Jest również ambasadorką marki odzieżowej.

Kayla Rae Reid

Kayla Rae Reid to amerykańska modelka i celebrytka. Zyskała sławę dzięki swojej relacji z Ryanem Lochte’m, gdy byli narzeczeni. Wystąpiła również w programach telewizyjnych, takich jak „Dancing with the Stars” oraz „Celebrity Big Brother”. Jest również ambasadorką marki odzieżowej.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *