Jasmine – Kto wszystko nosi to piękne imię?

Imię Jasmine jest bardzo popularne i znane na całym świecie. Jest to piękne, kobiece imię, które ma swoje korzenie w starożytnym języku arabskim. Oznacza ono „kwiat jaśminu” lub „dziewczynka o pięknych oczach”. Imię Jasmine jest często używane do określenia dziewczynki o delikatnym charakterze i subtelnym uroku.

Wiele znanych osób nosi to piękne imię. Oto kilka przykładów:

Jasmine Guy

Jasmine Guy jest amerykańską aktorką, reżyserką i producentką filmową. Znana jest głównie z roli Whitley Gilbert w serialu telewizyjnym „A Different World”. Wystąpiła również w takich filmach jak „School Daze”, „Harlem Nights” i „The Vampire’s Assistant”.

Jasmine Tookes

Jasmine Tookes jest amerykańskim modelem, który został wybrany do Victoria’s Secret Fashion Show w 2015 roku. Była pierwszym czarnoskórym modelem, który został wybrany do tego pokazu od 1997 roku. Poza tym pojawiła się na okładce magazynu Vogue i była twarzą marki Ugg.

Jasmine Sanders

Jasmine Sanders jest amerykańskim modelem i influencerką. Została okrzyknięta „Golden Barbie” ze względu na jej piękną skórę i lśniące włosy. Wystąpiła w sesjach zdjęciowych dla takich marek jak Nike, Adidas, H&M i Revolve.

Jasmine Villegas

Jasmine Villegas jest amerykańskim piosenkarzem popowym i aktorka. Znana jest głównie z utworu „Paint A Smile On Me” oraz teledysku do piosenki Justin Biebera pt. „Baby”. Wystapiła również w filmach takich jak „Dance Fu” oraz serialu telewizyjnym „Victorious”.

Podsumowanie

Imię Jasmine ma swoje korzenie w starożytnym jezuku arabskim i oznacza „kwiat jaśminu” lub „dziewczynka o pięknych oczach”. Wielu znanych ludzi nosi to piękne imię, w tym Jasmine Guy, Jasmine Tookes, Jasmine Sanders i Jasmine Villegas.

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *