Izabella – Znane Osoby o tym Imieniu

Izabella jest pięknym imieniem, które wywodzi się z hebrajskiego słowa „Elisheba”, co oznacza „Bóg jest moją przysięgą”. Jest to popularne imię dla dziewczynek na całym świecie i ma wiele znanych nosicielek. Oto kilka z nich.

Izabella Scorupco

Izabella Scorupco jest polsko-szwedzką aktorką i piosenkarką. Urodziła się w Białymstoku, ale wyemigrowała do Szwecji w wieku 10 lat. Tam stała się gwiazdą popu i zagrała w kilku filmach, takich jak „GoldenEye” z Piercem Brosnanem i „The Jackal” z Bruce’em Willisem. Obecnie mieszka w Los Angeles.

Izabella Miko

Izabella Miko jest polską aktorką i tancerką. Urodziła się w Warszawie i od najmłodszych lat interesowała się tańcem. Wystąpiła w kilku filmach, takich jak „Coyote Ugly”, „Clash of the Titans” i „The Adjustment Bureau”. Obecnie mieszka w Los Angeles.

Izabella Alvarez

Izabella Alvarez jest amerykańskim aktorem. Urodziła się w Miami i od najmłodszych lat interesowała się aktorstwem. Wystąpiła w kilku serialach telewizyjnych, takich jak „Modern Family”, „Jane the Virgin” i „Grey’s Anatomy”. Obecnie mieszka w Los Angeles.

Izabella Kaminska

Izabella Kaminska jest brytyjskim dziennikarzem finansowym. Urodziła się w Londynie i od najmłodszych lat interesowała się finansami. Pracowała dla Financial Times, The Economist i The Wall Street Journal. Obecnie mieszka w Londynie.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *