Isabella – znane osoby o tym imieniu

Imię Isabella jest bardzo popularne wśród gwiazd i celebrytów. Wiele z nich ma wyjątkowe talenty, które pozwalają im odnieść sukces w swoich dziedzinach. Oto kilka z najbardziej znanych osób o tym imieniu.

Isabella Rossellini

Isabella Rossellini to włoska aktorka, modelka i producentka filmowa. Urodziła się w Rzymie i jest córką słynnego reżysera Roberto Rosselliniego i aktorki Ingrid Bergman. Zasłynęła rolami w takich filmach jak „Blue Velvet”, „Death Becomes Her” i „Immortal Beloved”. Jest również twarzą marki Lancome.

Isabella Swan

Isabella Swan to fikcyjna postać stworzona przez Stephenie Meyer, autorkę bestsellerowej serii powieści „Zmierzch”. Postać ta stała się sławna po tym, jak Kristen Stewart zagrała ją w pięciu częściach filmu „Zmierzch”. Isabella Swan jest głównym bohaterem serii, która opowiada historię miłości między młodą dziewczyną a wampirem.

Isabella Blow

Isabella Blow była brytyjskim magazynem mody, stylistką i redaktorem mody. Była znana ze swojego oryginalnego stylu ubierania się i promowania młodych projektantów mody. Pracowała dla takich magazynów jak Vogue, Tatler i The Sunday Times Magazine. Zmarła w 2007 roku.

Isabella Gomez

Isabella Gomez to kolumbijsko-amerykańska aktorka telewizyjna. Najbardziej znana jest z roli Elena Alvarez w serialu Netflix „One Day at a Time”. Wystąpiła również gościnnie w takich serialach jak „Modern Family”, „Superstore” i „The Good Place”.

Isabella Acres

Isabella Acres to amerykańska aktorka dziecięca. Zasłynęła rolami w takich serialach jak „Modern Family”, „Good Luck Charlie” i „Grey’s Anatomy” oraz filmach takich jak „No Strings Attached” i „The Odd Life of Timothy Green”.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *