Idalia – znane osoby

Idalia to imię, które jest coraz bardziej popularne wśród ludzi na całym świecie. Jest to imię pochodzenia hebrajskiego i oznacza „Bogu należąca”. Imię Idalia jest często noszone przez sławne osoby, które mają wielki wpływ na społeczeństwo.

Idalia Cruz

Idalia Cruz jest dominikańskim piosenkarzem, który ma wielu fanów na całym świecie. Urodziła się w Santo Domingo i od dziecka interesowała się muzyką. Zaczynała swoją karierę jako tancerka, ale szybko zaczęła śpiewać i grać na gitarze. Jej pierwszy album „Mi Ritmo y Mi Sabor” został wydany w 1998 roku i od tego czasu stała się jedną z najbardziej znanych artystek latynoskich.

Idalia Valles

Idalia Valles jest meksykańskim aktorem, który urodził się w Meksyku City. Zaczynał swoją karierę jako model, ale szybko przeszedł do aktorstwa. Zagrał w kilku filmach i serialach telewizyjnych, takich jak „La Reina del Sur”, „El Señor de los Cielos” i „La Doña”. Jego najbardziej znanym filmem był „The Perfect Dictatorship”, który był nominowany do Oscara.

Idalia Molina

Idalia Molina to hiszpańska aktorka, która urodziła się w Madrycie. Zaczynała swoją karierę jako modelka, ale szybko przeszła do aktorstwa. Wystąpiła w kilku filmach i serialach telewizyjnych, takich jak „Velvet”, „Gran Hotel” i „Vis a Vis”. Ostatnio można było ją zobaczyć w serialu Netflix „High Seas”.

Idalia Garza

Idalia Garza to meksykańska aktorka urodzona w Monterrey. Zaczynała swoją karierę jako modelka, ale szybko przeszła do aktorstwa. Wystąpiła w kilku filmach i serialach telewizyjnych, takich jak „La Casa de las Flores”, „El Secreto de Selena” i „Tiempos Felices”. Ostatnio można było ją zobaczyć w serialu Netflix „Narcos: Mexico”.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *