Ewelina – znane osoby

Ewelina to imię, które jest bardzo popularne w Polsce. Jest to imię żeńskie pochodzenia greckiego, oznaczające „dobra” lub „piękna”. Wielu sławnych ludzi ma na imię Ewelina, a ich historie są interesujące i inspirujące.

Ewelina Szymanska

Ewelina Szymanska jest polskim piosenkarzem, kompozytorem i autorką tekstów. Urodziła się w Warszawie w 1981 roku. Zasłynęła dzięki swojemu debiutanckiemu albumowi „Kocham Cię”, który ukazał się w 2005 roku. Od tego czasu nagrała kilka innych albumów i wystąpiła na licznych festiwalach muzycznych. Jej utwory są bardzo popularne w Polsce i zyskały uznanie międzynarodowe.

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska to polska piosenkarka popowa i autorka tekstów. Urodziła się w 1991 roku w Krakowie. Zasłynęła dzięki swojemu debiutanckiemu albumowi „Aero Plan”, który ukazał się w 2011 roku. Od tego czasu nagrała kilka innych albumów i wystapiła na licznych festiwalach muzycznych. Jej utwory są bardzo popularne w Polsce i zyskały uznanie międzynarodowe.

Ewelina Flinik

Ewelina Flinik to polska aktorka filmowa i telewizyjna. Urodziła się w 1985 roku we Wrocławiu. Zasłynela dzięki swojej pierwszej głównej roli w serialu telewizyjnym „M jak Miłość”, który emitowany był od 2000 do 2016 roku. Od tego czasu grała również główne role w kilku innych produkcjach telewizyjnych oraz filmach fabularnych.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *