Eva – znane osoby o tym imieniu

Imię Eva jest bardzo popularne w wielu krajach na całym świecie. Jest to imię pochodzenia hebrajskiego, które oznacza „życie” lub „matka”. W wielu kulturach jest ono uważane za szczególnie piękne i ważne. Imię Eva jest często nadawane dziewczynkom, a także nosi je wiele znanych osób.

Eva Longoria

Eva Longoria jest amerykańską aktorką, producentką filmową i reżyserką. Zasłynęła rolą Gabrielle Solis w serialu telewizyjnym „Desperate Housewives”. Wystąpiła również w innych produkcjach telewizyjnych i filmowych, takich jak „Over Her Dead Body”, „The Sentinel” i „Harsh Times”. Poza aktorstwem Longoria prowadzi również swoje własne przedsiębiorstwo produkcyjne i jest aktywnym członkiem organizacji charytatywnych.

Eva Mendes

Eva Mendes to amerykańska aktorka, modelka i projektantka mody. Zasłynęła rolami w takich filmach jak „Training Day”, „2 Fast 2 Furious” i „Ghost Rider”. Wystąpiła również w kilku innych produkcjach telewizyjnych i filmowych oraz reklamach telewizyjnych. Poza aktorstwem Mendes ma również swoje własne linie odzieżowe i perfum.

Eva Green

Eva Green to francuska aktorka filmowa i teatralna. Zasłynęła rolami w takich produkcjach jak „Casino Royale”, „The Dreamers” i „Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children”. Wystąpiła również w kilku innych produkcjach telewizyjnych i filmowych oraz reklamach telewizyjnych. Oprócz aktorstwa Green ma również swoje własne przedsiębiorstwo produkcyjne.

Eva Marie Saint

Eva Marie Saint to amerykańska aktorka filmowa i teatralna. Zasłynęła rolami w takich produkcjach jak „On the Waterfront”, „North by Northwest” i „Exodus”. Wystąpiła również w kilku innych produkcjach telewizyjnych i filmowych oraz reklamach telewizyjnych. Oprócz aktorstwa Saint ma również swoje własne przedsiębiorstwo produkcyjne.

Eva Amurri Martino

Eva Amurri Martino to amerykańska aktorka, scenarzystka i producentka filmowa. Zasłynęła rolami w takich produkcjach jak „Californication”, „Saved!” I „Middle of Nowhere”. Wystąpiła również w kilku innych produkcjach telewizyjnych i filmowych oraz reklamach telewizyjnych. Oprócz aktorstwa Amurri Martino ma również swoje własne przedsiębiorstwo produkcyjne.

Eva Gabor

Eva Gabor to amerykańska aktorka filmowa, teatralna i gospodyni programu telewizyjnego. Zasłynęła rolami w takich produkcjach jak „Green Acres”, „The Aristocats” I „The Rescuers Down Under”. Wystąpiła również w kilku innych produkcjach telewizyjnych i filmowych oraz reklamach telewizyjnych. Oprócz aktorstwa Gabor ma również swoje własne przedsiębiorstwo produkcyjne.

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *