Emili – Znane osoby o tym imieniu

Emili to popularne imię, które jest używane na całym świecie. Istnieje wiele znanych osób o tym imieniu, które odnoszą sukcesy w różnych dziedzinach. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej niektórym z nich.

Emili Sandé

Emili Sandé jest brytyjską piosenkarką i autorką tekstów. Urodziła się w 1988 roku w Szkocji i szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w muzyce pop. Jej debiutancki album „Our Version of Events” był bestsellerem numer jeden w Wielkiej Brytanii i sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy. Otrzymała także trzy nominacje do nagrody Grammy.

Emili Clarke

Emili Clarke to angielska aktorka, która urodziła się w 1987 roku. Najbardziej znana jest z roli Daenerys Targaryen w serialu HBO „Gra o tron”. Wystąpiła także w filmach takich jak „Me Before You”, „Solo: A Star Wars Story” i „Last Christmas”. Otrzymała także nominację do Złotego Globu za swoją rolę w serialu „Game of Thrones”.

Emili Ratajkowski

Emili Ratajkowski to amerykańska modelka i aktorka, która urodziła się w 1991 roku. Jest szeroko znana ze swoich licznych sesji zdjęciowych dla magazynu Sports Illustrated oraz reklam dla marki Guess. Wystąpiła także w filmach takich jak „Gone Girl”, „We Are Your Friends” i „I Feel Pretty”.

Emili Bledel

Emili Bledel to amerykańska aktorka pochodzenia litewskiego, która urodziła się w 1981 roku. Najbardziej znana jest ze swojej głównej roli Rory Gilmore w serialu telewizyjnym „Gilmore Girls”. Wystąpiła także w filmach takich jak „The Sisterhood of the Traveling Pants”, „Post Grad” i „The Good Guy”.

Emilio Estevez

Emilio Estevez to amerykański aktor i reżyser, który urodził się w 1962 roku. Jest on bratem Charliego Sheena i synem Martina Sheena. Najbardziej znany jest ze swoich ról w filmach takich jak „The Breakfast Club”, „Stakeout” i „Young Guns” oraz reżyserii filmu „Bobby”.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *