Elisa – znane osoby o tym imieniu

Elisa jest popularnym imieniem, które pochodzi od hebrajskiego słowa „Elisheba”, co oznacza „Bóg jest moją przysięgą”. Elisa jest często używanym imieniem dla dziewczynek na całym świecie. Istnieje wiele znanych osób o tym imieniu, które są znane z różnych dziedzin.

Elisa Dushku

Elisa Dushku jest amerykańską aktorką i producentką filmową. Urodziła się w 1980 roku w Bostonie i ma albańsko-amerykańskie pochodzenie. Zasłynęła rolami w takich filmach jak „Bring It On”, „Wrong Turn” i „The New Guy”. Występowała także w serialu telewizyjnym „Buffy the Vampire Slayer” oraz w spin-offie tego serialu, „Angel”.

Elisa Maza

Elisa Maza to fikcyjna postać z serialu animowanego Disneya Gargoyles. Jest policjantem w Nowym Jorku i głównym bohaterem serialu. Elisa jest córką milionera Davida Mazy i byłego policjanta, który zginął podczas akcji ratunkowej. Elisa walczy ze złem i chroni ludzi przed nadnaturalnymi siłami.

Elisa Toffoli

Elisa Toffoli jest włoską piosenkarką popowo-rockową. Urodziła się w 1977 roku we Włoszech i od dziecka interesowała się muzyką. Jej debiutancki album „Pipes & Flowers” ukazał się w 1997 roku i odniósł sukces komercyjny. Od tego czasu Elisa nagrała kilka innych albumów, które spotkały się z dobrym przyjęciem publiczności.

Elisa Johnson

Elisa Johnson to amerykańska celebrytka, modelka i influencerka. Urodziła się w 1998 roku w Los Angeles i jest córką legendarnego biznesmena Magic Johnsona. Elisa stała się szerzej znana po tym, jak pojawiła się na okładce magazynu Vogue Arabia w 2018 roku. Obecnie prowadzi swojego bloga modowego i skupia się na promocji marki odzieżowej swojego ojca.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *