Chloe – znane osoby

Imię Chloe jest bardzo popularne wśród znanych osób. Jest to imię pochodzące z greckiego i oznacza „zieloną roślinę”. Imię Chloe jest często używane w literaturze, filmach i muzyce. Wiele sławnych osób ma na imię Chloe, a ich historie są inspirujące dla innych.

Chloe Sevigny

Chloe Sevigny jest amerykańską aktorką, producentką i projektantką mody. Zasłynęła dzięki swojej roli w filmie „Boys Don’t Cry” (1999). Od tego czasu wystąpiła w wielu filmach, takich jak „American Psycho” (2000), „Zodiac” (2007) i „Melancholia” (2011). Otrzymała również nominację do Oscara za swoją rolę w filmie „Boys Don’t Cry”.

Chloe Grace Moretz

Chloe Grace Moretz jest amerykańskim aktorem, który zasłynął dzięki swojej roli w filmie „Kick-Ass” (2010). Od tego czasu wystąpiła w kilku innych filmach, takich jak „Let Me In” (2010), „Carrie” (2013) i „If I Stay” (2014). Otrzymała również nominację do nagrody Young Artist Award za swoje role w filmach „Hugo” (2011) i „Dark Shadows” (2012).

Chloe Bennet

Chloe Bennet jest amerykańskim aktorem, który zasłynął dzięki swojej roli w serialu telewizyjnym Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. Od tego czasu wystapiła również w kilku innych serialach telewizyjnych, takich jak Nashville (2012-2013) i Nashville: On the Record (2014). Otrzymała również nominacje do nagrody Teen Choice Award za swoje role w serialu Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.

Chloe Kim

Chloe Kim jest amerykańskim snowboarderem, który zasłynal dzięki swoim sukcesom na mistrzostwach świata i olimpiadzie. Wygrała trzy medale olimpijskie na Igrzyskach Olimpijskich 2018 we Pjongczangu: złoty medal na halfpipe’u, srebrny medal na slopestyle’u i bronzowy medal na big air’ze. Otrzymała również nominacje do nagrody ESPY Award za Najlepszego Sportowca Roku 2018.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *