Cataleya Restrepo

Cataleya Restrepo jest znana jako aktorka, producentka i reżyserka. Urodziła się w Kolumbii, ale wychowała się w Stanach Zjednoczonych. Jest znana głównie z ról w filmach takich jak „The Mule”, „The Shallows” i „The Book of Life”.

Restrepo zaczęła swoją karierę aktorską w wieku siedmiu lat, grając główną rolę w filmie „La Niña”. Od tego czasu pojawiła się w kilku innych filmach i serialach telewizyjnych, takich jak „Grimm”, „NCIS: Los Angeles” i „Jane the Virgin”.

W 2016 roku Restrepo została nominowana do nagrody Emmy za swoje role w serialu telewizyjnym „Jane the Virgin”. W 2017 roku otrzymała nagrodę Imagen Award dla Najlepszej Aktorki Drugoplanowej za swoją rolę w filmie „The Book of Life”.

Poza aktorstwem Restrepo jest również producentką i reżyserką. Jej pierwszy projekt jako producentki to krótkometrażowy film pt. „Amor Eterno”, który miał premierę na festiwalu filmowym Sundance w 2018 roku. W 2019 roku jej debiutancki pełnometrażowy film pt. „Carmen & Lola” miał premierę na festiwalu filmowym Tribeca.

Cataleya Lopez

Cataleya Lopez jest znaną modelką i influencerką społecznościową pochodzącą z Meksyku. Zaczynała swoje przygody ze światem mody od udziału w konkursach piękności, takich jak Miss Mexico Universe czy Miss World Mexico.

Lopez ma ponad milion obserwujacych na Instagramie i jest bardzo aktywna na platformach społecznościowych, gdzie publikuje posty dotyczace mody, urody i stylu życia. Jest również ambasadorka marki odzieżowej Forever 21 oraz marki luksusowej Gucci.

Lopez ma również swojego bloga internetowego o nazwie Cataleya’s Closet, na którym publikuje posty dotyczace mody, urody i stylu życia oraz porady dotyczace ubioru i trendów modowych. Blog ten stał się popularnym miejscem dla fanów mody na całym świecie.

Oprócz bycia modelem Lopez prowadzi również podcast o nazwie „The Cataleya Show”, gdzie gości specjalistów z branż modowej i urodowej oraz celebrytów.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *