Blanca – znane osoby noszące to imię

Imię Blanca jest bardzo popularne wśród znanych osób. Jest to imię pochodzenia łacińskiego, które oznacza „biały” lub „jasny”. Wielu sławnych ludzi nosi to imię, a każdy z nich ma swoje własne unikalne historie i osiągnięcia.

Blanca Soto

Blanca Soto jest meksykańskim modelem i aktorką. Urodziła się w 1981 roku w Meksyku i od tamtej pory stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w swoim kraju. Wystąpiła w kilku telenowelach, takich jak „Amor Real”, „La Madrastra” i „Cuidado con el ángel”. Oprócz tego była również jurorką programu telewizyjnego „Mira Quien Baila”.

Blanca Blanco

Blanca Blanco jest amerykańskim aktorem i producentem filmowym. Urodziła się w Kalifornii w 1979 roku i od tamtej pory udzielała się na ekranie. Wystąpiła w takich filmach jak „The Rundown”, „Wild Things: Foursome” i „The Dog Who Saved Christmas Vacation”. Oprócz tego produkowała również filmy, takie jak „The Last Lullaby” i „The Perfect Sleep”.

Blanca Portillo

Blanca Portillo jest hiszpańskim aktorem teatralnym i filmowym. Urodziła się w Madrycie w 1965 roku i od tamtej pory stała się jedną z najbardziej cenionych postaci na scenie teatralnej Hiszpanii. Wystąpiła w takich filmach jak „Volver”, „Todo sobre mi madre” i „Los abrazos rotos”. Otrzymała również nominacje do Złotego Niedźwiedzia na Berlinale oraz do Europejskiej Nagrody Filmowej.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *