Znane osoby o imieniu Bella: Kto jest kim?

Imię Bella jest bardzo popularne wśród gwiazd i celebrytów. Wiele znanych osób ma to imię, a każda z nich ma swoją własną historię i osiągnięcia. Przyjrzyjmy się bliżej kilku z nich.

Bella Thorne

Bella Thorne jest amerykańską aktorką, piosenkarką i modelką. Zadebiutowała w Disney Channel Original Movie „Shake It Up” w 2010 roku. Od tego czasu pojawiła się w wielu filmach i serialach telewizyjnych, takich jak „The Duff”, „Big Love” i „Famous in Love”. Ostatnio można ją było zobaczyć w filmie Netflixa „The Babysitter: Killer Queen”. Poza aktorstwem Thorne również nagrała kilka singli, w tym „Call it Whatever” i „TTYLXOX”.

Bella Hadid

Bella Hadid to amerykańska modelka, która szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na świecie. Zaczynała od sesji dla magazynu Teen Vogue, ale szybko podbiła serca fanów dzięki swojemu udziałowi w kampaniach reklamowych takich marek jak Dior, Fendi i Marc Jacobs. Oprócz modelingu Hadid również pojawiła się na okładce magazynu Vogue i była twarzą marki Maybelline.

Bella Swan

Bella Swan to postać literacka stworzona przez Stephenie Meyer do jej bestsellerowej serii powieści fantasy „Zmierzch”. Postać ta stała się bardzo popularna po premierze filmu opartego na pierwszej części serii w 2008 roku. W filmie Bella Swan została zagrana przez Kristen Stewart. Film był sukcesem komercyjnym i krytycznym, co doprowadziło do powstania trzech kolejnych części.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *