Ayla – znane osoby o tym imieniu

Imię Ayla jest bardzo popularne wśród znanych osób. Jest to imię pochodzenia tureckiego, które oznacza „cudowny cień” lub „cudowne światło”. Wielu sławnych ludzi ma to imię, a każdy z nich ma swoją własną historię i osiągnięcia.

Ayla Brown

Ayla Brown jest byłym senator USA i amerykańskim piosenkarzem country. Urodziła się w 1985 roku w Massachusetts. Była pierwszym dzieckiem senatora Scotta Browna. Ukończyła Boston College w 2007 roku, gdzie grała na skrzypcach i śpiewała w chórze. Po ukończeniu studiów pracowała jako reporterka telewizyjna i prowadziła program radiowy. W 2011 roku została wybrana do Senatu Stanu Massachusetts, gdzie sprawowała urząd przez cztery lata.

Po opuszczeniu Senatu Brown skupił się na swojej karierze muzycznej. Wystąpiła na scenie Grand Ole Opry i nagrała kilka albumów country. Obecnie mieszka w Nashville i koncertuje po całym kraju.

Aylin Mujica

Aylin Mujica jest hiszpańskim aktorem i modelką. Urodziła się w 1971 roku w Hawanie, ale obecnie mieszka w Meksyku. Zanim została aktorką, pracowała jako modelka i prezenterka telewizyjna. Jej pierwsza duża rola była w telenoweli meksykańskiej „La Usurpadora” (1998). Od tego czasu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy meksykańskiego show-biznesu.

Mujica ma na swoim koncie liczne role filmowe, telewizyjne i teatralne. Ostatnio można ją było oglądać w serialu Netflix „Diablero” (2018) oraz filmie „The Perfect Dictatorship” (2014). Jest również ambasadorką UNICEF Meksyk.

Aylin Tezel

Aylin Tezel to niemiecki aktor filmowy i telewizyjny. Urodził się w 1983 roku w Berlinie Zachodnim. Ukończył szkołę teatralną Ernst Busch Academy of Dramatic Arts w Berlinie i od tego czasu regularnie gra na scenach teatralnych Niemiec.

Tezel ma na swoim koncie liczne role filmowe, takie jak „Almanya: Welcome to Germany” (2011), „Victoria” (2015) oraz „System Crasher” (2019). Ostatnio można było go oglądać w serialu Netflix „Dark” (2017-2020).

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *