Ariadna – znane osoby noszące to imię

Ariadna jest imieniem pochodzenia greckiego, które oznacza „śmiała”. Jest to popularne imię w Hiszpanii, Włoszech i Grecji. Imię Ariadna jest również używane w innych krajach, takich jak Polska, Rosja i Ukraina. Istnieje wiele znanych osób noszących to imię.

Ariadna Gil

Ariadna Gil jest hiszpańską aktorką, która urodziła się w 1975 roku. Wystąpiła w wielu filmach i serialach telewizyjnych, takich jak „Vicky Cristina Barcelona”, „The Orphanage” i „Pan’s Labyrinth”. Była również twarzą marki L’Oreal.

Ariadna Romero

Ariadna Romero jest meksykańskim modelem i aktorem. Urodziła się w 1981 roku i od tego czasu pojawiła się na okładkach magazynów takich jak Vogue, Elle i Harper’s Bazaar. Wystąpiła również w kilku filmach, takich jak „The Perfect Game” i „The 33”.

Ariadna Thalía Sodi Miranda

Ariadna Thalía Sodi Miranda jest meksykańskim piosenkarzem, aktorem i producentem muzycznym. Urodziła się w 1971 roku i od tego czasu stała się jedną z najbardziej znanych gwiazd muzyki latynoskiej. Wystąpiła w kilku telenowelach, a jej albumy sprzedano w ponad 40 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Ariadna Cabrol

Ariadna Cabrol jest hiszpańskim modelem i aktorem. Urodziła się w 1982 roku i od tego czasu pojawiła się na okładkach magazynów takich jak Vogue, Elle i Harper’s Bazaar. Wystąpiła również w kilku filmach, takich jak „The Impossible” i „The Skin I Live In”.

Ariadna Juarez

Ariadna Juarez to meksykańska modelka plus size. Urodziła się w 1988 roku i od tego czasu stała się twarzą mody plus size dla marek takich jak Lane Bryant, Torrid i Forever 21. Wystąpiła również w kilku reklamach telewizyjnych.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *