Imię Aria w książkach, filmach i piosenkach

Imię Aria jest coraz bardziej popularne wśród rodziców, którzy szukają imion dla swoich dzieci. Jest to piękne imię, które ma głębokie znaczenie i jest często używane w literaturze, filmach i piosenkach.

Książki

Imię Aria pojawia się w wielu książkach, zarówno tych dla dorosłych, jak i dla młodzieży. W powieści „The Hunger Games” autorstwa Suzanne Collins, głównym bohaterem jest 16-letnia dziewczyna o imieniu Katniss Everdeen. Jej najlepsza przyjaciółka nazywa się Primrose Everdeen, ale jej przydomkiem jest Aria. W powieści „Divergent” autorstwa Veronica Roth, głównym bohaterem jest 16-letnia dziewczyna o imieniu Beatrice Prior. Jej przyjaciółka nazywa się Christina i jej przydomkiem jest Aria. W powieści „Harry Potter and the Deathly Hallows” autorstwa JK Rowling, głównym bohaterem jest Harry Potter. Jego przyjaciółka nazywa się Luna Lovegood i jej przydomkiem jest Aria.

Filmy

Imię Aria pojawia się również w wielu filmach. W filmie „The Hunger Games: Catching Fire” autorstwa Francis Lawrence’a, głównym bohaterem jest Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence). Jej najlepsza przyjaciółka nazywa się Primrose Everdeen (Willow Shields), ale jej przydomkiem jest Aria. W filmie „Divergent” autorstwa Neil Burgera, głównym bohaterem jest Beatrice Prior (Shailene Woodley). Jej przyjaciółka nazywa się Christina (Zoe Kravitz) i jej przydomkiem jest Aria. W filmie „Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2” autorstwa David Yates’a, głównym bohaterem jest Harry Potter (Daniel Radcliffe). Jego przyjaciółka nazywa się Luna Lovegood (Evanna Lynch) i jej przydomkiem jest Aria.

Piosenki

Imię Aria pojawia się również w wielu piosenkach. Piosenka „Aria” autorstwa zespołu The Lumineers opowiada o miłości do ukochanego człowieka o imieniu Aria. Piosenka „Aria” autorstwa zespołu The Fray opowiada o trudnym rozstaniu z ukochaną osobą o imieniu Aria. Piosenka „Aria” autorstwa zespołu Coldplay opowiada o tęsknocie za ukochaną osobą o imieniu Aria. Piosenka „Aria” autorstwa zespołu Florence + The Machine opowiada o miłości do ukochanego człowieka o imieniu Aria.

Imię Aria ma piękne znaczenie i może być inspirujace dla rodziców poszukujacych odpowiedniego imienia dla swojego dziecka. Jego obecność w literaturze, filmach i piosenkach sprawia, że staje się ono coraz bardziej popularne.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *