Zdrobnienia imienia Angelika – Jak je nazywamy?

Angelika to piękne imię, które pochodzi z języka greckiego i oznacza „anioł”. Jest to popularne imię dla dziewczynek w wielu krajach, a także ma wiele zdrobnień. Zdrobnienia te są często używane przez rodziców, aby okazać swojej córce miłość i troskę.

Najpopularniejsze zdrobnienia imienia Angelika

Najpopularniejsze zdrobnienia imienia Angelika to: Angie, Ange, Anji, Anja, Anka, Anga, Anielka i Nela. Te zdrobnienia są często używane przez rodziców do okazywania swojej córce miłości i troski. Są one również często używane przez bliskich przyjaciół i rodzinę.

Inne zdrobnienia imienia Angelika

Inne mniej popularne zdrobnienia imienia Angelika to: Agelina, Agelinka, Agelis, Agelita, Angy, Angylina, Angylis i Angylita. Te zdrobnienia są rzadziej używane niż te wymienione powyżej, ale mogą być również używane do okazywania miłości i troski.

Jak można nazwać Angelikę?

Angelikę można nazwać na wiele sposobów. Najpopularniejsze zdrobnienia to Angie, Ange, Anji itd., ale istnieje wiele innych możliwości. Możesz nazwać ją swojego aniołka lub skarbie albo stworzyć swoje własne zdrobnienie. Ważne jest tylko to, aby pamiętać o tym, żeby okazywać jej miłość i troskę.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *