Aneta – Znane osoby

Aneta to imię, które jest bardzo popularne w Polsce. Jest to imię żeńskie pochodzenia greckiego, oznaczające „grace” lub „łaska”. Wiele znanych osób ma na imię Aneta, a ich historie są różnorodne i interesujące.

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka jest polskim aktorem filmowym i telewizyjnym. Urodziła się w Warszawie w roku 1965. Wystąpiła w wielu popularnych produkcjach, takich jak „Komisarz Alex”, „M jak miłość” czy „Na dobre i na złe”. Jest laureatką nagrody Telekamery oraz dwukrotnie nominowaną do nagrody Orzeł.

Aneta Zając

Aneta Zając jest polskim piosenkarzem i autorką tekstów. Urodziła się w Krakowie w roku 1983. Jej debiutancki album „Tylko dla Ciebie” ukazał się w 2006 roku i odniósł duży sukces komercyjny. W 2008 roku Aneta Zając została nominowana do Fryderyków za album „Cudowny dzień”.

Aneta Sablik

Aneta Sablik jest polskim modelem i piosenkarzem. Urodziła się w Gdańsku w roku 1988. Wystąpiła w programach telewizyjnych, takich jak „Must Be the Music” czy „The Voice of Poland”. W 2014 roku Aneta Sablik została Miss Polski i reprezentowała nasz kraj na konkursie Miss World 2014.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *