Ana – znane osoby

Imię Ana jest bardzo popularne w wielu krajach na całym świecie. Jest to imię pochodzenia hebrajskiego, oznaczające „Łaska” lub „Bogobojna”. Wiele znanych osób nosi to imię, a poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Ana de Armas

Ana de Armas jest kubańską aktorką, która urodziła się w 1988 roku. Zdobyła sławę dzięki swojej roli w filmie „Knives Out” (2019). Wystąpiła także w innych filmach, takich jak „Blade Runner 2049” (2017), „War Dogs” (2016) i „Hands of Stone” (2016). Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek na świecie.

Ana Navarro

Ana Navarro jest honduraskim politykiem i komentatorem telewizyjnym. Urodziła się w 1971 roku i od tego czasu aktywnie uczestniczy w polityce. Była doradcą prezydenta George’a W. Busha i byłego gubernatora Floridy Jeb Busha. Obecnie jest członkiem Partii Republikańskiej i regularnie pojawia się w programach telewizyjnych, takich jak CNN i ABC News.

Ana Ivanovic

Ana Ivanovic jest serbskim tenisistką, która urodziła się w 1987 roku. Jest byłą numer 1 na światowych listach rankingowych i ma na swoim koncie 12 tytułów singlowych WTA Tour oraz trzy tytuły deblowe. Wygrała również French Open 2008 i Australian Open 2008. Obecnie jest ambasadorką UNICEF.

Oceń

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *