Alicia – znane osoby noszące to piękne imię

Imię Alicia jest bardzo popularne wśród sławnych osób. Jest to połączenie łacińskiego słowa „alius”, co oznacza „inny” lub „inność”, i greckiego słowa „helios”, co oznacza „słońce”. Imię to ma również związek z hebrajskim słowem „elohim”, co oznacza „Boga”. Oznacza to, że Alicia jest imieniem silnym i pełnym mocy.

Osoby noszące imię Alicia są zazwyczaj energiczne, odważne i nieustraszone. Są też bardzo przyjacielskie i lubią dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami z innymi. Mają tendencję do bycia aktywnymi i cieszą się nowymi wyzwaniami.

Alicia Keys

Alicia Keys jest amerykańskim piosenkarzem, autorem tekstów, producentem muzycznym i aktorką. Urodziła się w 1981 roku w Nowym Jorku i od tamtej pory stała się jedną z najbardziej uznanych artystek na świecie. Jej debiutancki album „Songs in A Minor” sprzedał się w ponad 12 milionach egzemplarzy na całym świecie. Od tamtego czasu Keys wydała kilka innych albumów, które spotkały się z dużym uznaniem publiczności.

Alicia Silverstone

Alicia Silverstone jest amerykańskim aktorem, producentem filmowym i autorem książek kucharskich. Urodziła się w 1976 roku w San Francisco i od tamtej pory stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci Hollywood. Najbardziej znaną rolą Silverstone był jej udział w filmie „Clueless” (1995). Od tamtego czasu grała w kilku innych filmach, serialach telewizyjnych oraz reklamach.

Alicia Vikander

Alicia Vikander jest szwedzkim aktorem filmowym i producentem filmowym. Urodziła się w 1988 roku w Sztokholmie i od tamtej pory stała się jedną z najbardziej uznanych postaci Hollywood. Najbardziej znanou rolou Vikander byla jej udzial w filmie „Ex Machina” (2015). Od tamtego czasu grała w kilku innych filmach, serialach telewizyjnych oraz reklamach.

Alicia Florrick

Alicia Florrick jest fikcyjną postacią ze serialu telewizyjnego „The Good Wife”. Gra jego Julianana Margulies. Postać ta po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w 2009 roku i od tamtego czasu stała się jednou z najbardziej lubianych postaci serialu. Alicia Florrick to silna kobieta, która walczy o swoje prawo do bycia szanowanou osobou.

Czytaj więcej o tym imieniu

Napisz co sądzisz o tym imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *