P

Patryk na wesoło

Patryk to nieprzejednany fanatyk gier – gier wszelkiego rodzaju. Począwszy od Piotrusia, dziecięcej gry karcianej, poprzez wszelkie gry planszowe, skończywszy na komputerowych grach RPG. W tajemnicy przed wszystkimi trzyma pod łóżkiem dwa różowe koniki Pony, którymi bawi się tylko wtedy, gdy nikt go nie widzi. Bardzo dba o swoją reputację. Zawsze chce uchodzić za mądralę, może właśnie dlatego mu to nie wychodzi.

Chce być luzakiem, ale dąsa się za każdym razem, gdy ktoś wie więcej niż on. To nic, że zazwyczaj taka jest prawda.  W wieku szesnastu lat stwierdza, że jego życiowym celem jest wzięcie ślubu z ukochaną, rozpoczyna więc poszukiwania idealnej wybranki. Jego zapał opada po jakichś dwóch latach, gdy jednak nie udaje mu się jej znaleźć. Stwierdza wtedy, że jego życie nie ma sensu i postanawia zostać starym kawalerem.

Dlatego właśnie większość Patryków spędza życie z kolegami, podróżując i oddając się brzydkim rozrywkom, takim jak kradzież zapałek z pobliskich sklepów monopolowych. Jeśli jednak Patryk wybierze już inną drogę życia, zwykle zostaje grabarzem lub księdzem.

One Response

  1. Ajsz Ajsz 16 lipca 2013

Add Comment